Consilier Vanzari Showroom Home&Deco

Candidatul ideal

Dacă ești la inceput de cariera sau proaspat absolvent si te consideri o persoana talentata in relationare si vanzare; ai viziune și îți dorești o carieră la o companie de TOP din România, atunci citești anunțul potrivit.

La SomProduct fiecare rol are un impact. De aceea căutăm tineri ca tine - oameni dornici să se dezvolte personal și profesional. Explorezi, începi, eșuezi, înveți, îți îmbunătățești cunoștințele și mergi mai departe.

Cerințe

Ce trebuie să ai la tine?

  • Motivatia si increderea in reusita;
  • Abilitatile de negociere;
  • Capacitate de organizare și planificare;
  • Abilități de comunicare si rabdare;
  • Sa fii flexibil si sa ai spirit de inițiativă;
  • Spirit de echipă;
  • Dorința de a obține performanță și de a evolua profesional.

Descrierea postului

Te vei ocupa de:

  • Promovarea ofertelor si vanzarea produselor noastre;
  • Consilierea clientilor in alegerea produselor potrivite din categoria mobilier si accesorii Home&Deco;
  • Intocmirea si transmiterea ofertelor comerciale;
  • Intocmirea documentelor interne specifice activitatii: oferte, facturi, fise de comanda.

Ce îți oferim noi?

  • Salariu de bază + procent din vanzarile realizate in functie de targhetul lunar;
  • Discounturi de 30% la produsele noastre;
  • Program de lucru: cinci zile pe săptămână, Luni - Duminică cu o două zile libere in compensare: 10:00 - 18:00/12:00 - 20:00;
  • Program de instruire si integrare organizationala;
  • Traininguri de dezvoltare profesionala;
  • O echipa de oameni profesionisti de la care ai foarte multe de invatat.

Despre Noi

SomProduct este unul dintre cei mai mari retaileri de pe piața de Home&Deco din România.

Povestea noastră începe în anul 1995 cu deschiderea fabricii de saltele manufacturate de la Baia Mare. Tradiția a mers mai departe în toți acești ani, păstrând calitatea și confortul, dar aducând totodată noutăți și varietate.

În toți acești ani SomProduct a fost primit în casele a milioane de clienți. A venit momentul să vă invităm la rândul nostru în Showroom-urile tematice intitulate,"În lumea somnului”. Vă așteptăm să facem cunoștință în unul din showroom-urile noastre din București, Brașov, Cluj Napoca, Baia Mare sau Ungaria.

Echipa noastră este formată din persoane tinere și motivate, unite din pasiunea pentru mobilă și home design. Devizia echipei SomProduct fiind de a trata clientul așa cum am dori să fim tratați fiecare dintre noi.

Descoperă povestea noastră și fii parte din ea!

Aplică acum dacă ești interesat de acest post!

Completează-ți detaliile

CV

Scrisoare de intenție Opțional

Prin aplicarea la acest post, sunteți de acord cu Termenii și Condițiile și cu Prelucrarea Datelor Personale

Divizie

Vânzări

Locație

Bucuresti

Sibiu

Timisoara

Nivel de carieră

Entry-Level (<2 ani)

Educație

Studii liceale

Tip

Full Time

De ce SomProduct?

Creștere rapidă

Cultură prietenoasă

Oportunități de carieră

Extindere internațională